Hoofdkantoor

Ontmoet het RES-team


Bestuurders RES

Bérénice Geys Bestuurder RES
berenice.geys@res.be
016 31 45 45

Walther Smets Gedelegeerd Bestuurder
walther.smets@res.be
016 31 45 45

Hoofdkantoor - Leuven

Daphné Smets Marketing & Events
daphne.smets@res.be
016 31 45 45
0479 31 45 06
Boris Smets Verantwoordelijke RES PREPAID
boris.smets@res.be
016 31 45 42

Cindy Pennings Boekhouding
cindy.pennings@res.be
016 31 45 44

Shangrila Thapa Boekhouding
shangrila.thapa@res.be
016 31 45 50

Nadia Marzouk Juridische dienst
nadia.marzouk@res.be
016 31 45 49

Kim Haenegrifs Database
kim.haenegrifs@res.be
016 31 45 46

Sven Knippenberg Webmaster
sven.knippenberg@res.be
016 31 45 45

Tom Truyens Technisch Medewerker Terminals
tom.truyens@res.be
016 31 45 45
0491 13 65 28

RES Corporate Barter

Mark Ceenaeme RES Corporate Barter
mark.ceenaeme@res.be
0496 10 61 38

Gérard Nys RES Corporate Barter
gerard.nys@res.be
0475 41 19 82

Vlaams-Brabant

Limburg

Paul Michels RES-agent
paul.michels@res.be
0483 75 88 66

Godelieve Biesmans RES-adviseur
godelieve.biesmans@res.be
0494 50 49 56

Antwerpen

Jacky Van Gansen RES-agent
jacky.van.gansen@res.be
0475 44 08 26

Aleksandra Grymuza RES-agent
aleksandra.grymuza@res.be
0472 62 17 27

Brussel - Wallonie

Gérard Nys RES-agent
gerard.nys@res.be
0475 41 19 82

Benoît Demars RES-agent
benoit.demars@res.be
0478 59 61 30

Oost-Vlaanderen

Kristel De Coster RES-adviseur
kristel.decoster@res.be
0497 42 42 47

Marc Van Daele RES-adviseur
marc.vandaele@res.be
0475 26 18 29

Caroll Porta RES-adviseur
caroll.porta@res.be
0477 56 72 22

Kathy Beernaert RES-adviseur
kathy.beernaert@res.be
0493 99 10 16

West-Vlaanderen

Yves De Neve RES-agent
yves.deneve@res.be
0485 00 85 85

Tries Despinoy RES-adviseur
tries.despinoy@res.be
0477 99 15 60

Patrick Van de Velde RES-adviseur
patrick.vandevelde@res.be
0478 29 77 33

RES gebruikt cookies om u online de beste ervaring aan te bieden. Door onze website te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Als u meer wilt weten over cookies en hoe ze te beheren kijk dan op onze privacy- en Cookiebeleid of sluit en accepteer