Hoofdkantoor

Ontmoet het RES-team


Bestuurders RES

Bérénice Geys Bestuurder RES
berenice.geys@res.be
016 31 45 45

Walther Smets Gedelegeerd Bestuurder
walther.smets@res.be
016 31 45 45

Hoofdkantoor - Leuven

Mark Ceenaeme Algemene Directie
mark.ceenaeme@res.be
016 31 45 50

Daphné Smets Marketing & Events
daphne.smets@res.be
016 31 45 45
0479 31 45 06
Boris Smets RES PREPAID
boris.smets@res.be
016 31 45 45

Laura Schueremans RES PREPAID
laura.schueremans@res.be
016 31 45 45

Kim Haenegrifs Database
kim.haenegrifs@res.be
016 31 45 45

Cindy Pennings Boekhouding
cindy.pennings@res.be
016 31 45 44

Nadia Marzouk Juridische dienst
nadia.marzouk@res.be
016 31 45 49

Sven Knippenberg Webmaster
sven.knippenberg@res.be
016 31 45 45

Vlaams-Brabant

Mithras Bert Commercieel medewerker
mithras.bert@res.be
0468 16 45 16

Limburg

David Bartok Commercieel medewerker
david.bartok@res.be
0468 28 58 07

Paul Michels Commercieel medewerker
paul.michels@res.be
0483 75 88 66

Antwerpen

Jacky Van Gansen RES-agent
jacky.van.gansen@res.be
0475 44 08 26

Aleksandra Grymuza RES-agent
aleksandra.grymuza@res.be
0472 62 17 27

Brussel - Wallonie

Gérard Nys RES-agent Brussel & Wallonië
gerard.nys@res.be
0475 41 19 82

Benoît Demars RES-agent Brussel & Wallonië
benoit.demars@res.be
0478 59 61 30

Serge Dotrimont Commercieel medewerker
serge.dotrimont@res.be
0488 03 66 06

Oost- en West-Vlaanderen

Rik De Nijs RES-agent
rik.denijs@res.be
0475 44 76 76

Kristel De Coster RES-agent
kristel.decoster@res.be
0497 42 42 47

West-Vlaanderen

Yves De Neve Commercieel medewerker
yves.deneve@res.be
0485 00 85 85

RES gebruikt cookies om u online de beste ervaring aan te bieden. Door onze website te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Als u meer wilt weten over cookies en hoe ze te beheren kijk dan op onze Privacy- en Cookiebeleid of sluit en accepteer