Hoofdkantoor

Ontmoet het RES-team


Bestuurders RES

Bérénice Geys Bestuurder RES
berenice.geys@res.be
016 31 45 45

Walther Smets Gedelegeerd Bestuurder
walther.smets@res.be
016 31 45 45

Hoofdkantoor - Leuven

Mark Ceenaeme Algemene Directie
mark.ceenaeme@res.be
016 31 45 50

Daphné Smets Marketing & Events
daphne.smets@res.be
016 31 45 45
0479 31 45 06
Boris Smets Verantwoordelijke RES PREPAID
boris.smets@res.be
016 31 45 45

Laura Schueremans RES PREPAID
laura.schueremans@res.be
016 31 45 45

Sinem Çakir RES PREPAID
prepaid@res.be
016314545

Kim Haenegrifs Database
kim.haenegrifs@res.be
016 31 45 45

Cindy Pennings Boekhouding
cindy.pennings@res.be
016 31 45 44

Nadia Marzouk Juridische dienst
nadia.marzouk@res.be
016 31 45 49

Sven Knippenberg Webmaster
sven.knippenberg@res.be
016 31 45 45

Mauranne Smets RES Adviseur
mauranne.smets@res.be
016 31 45 40

Tom Truyens Technisch Medewerker Terminals
tom.truyens@res.be
016 31 45 45
0491 13 65 28

Vlaams-Brabant

Mithras Bert RES adviseur
mithras.bert@res.be
0468 16 45 16

Limburg

David Bartok RES adviseur
david.bartok@res.be
0468 28 58 07

Paul Michels RES adviseur
paul.michels@res.be
0483 75 88 66

Godelieve Biesmans RES adviseur
godelieve.biesmans@res.be
0494 50 49 56

Antwerpen

Jacky Van Gansen RES-agent
jacky.van.gansen@res.be
0475 44 08 26

Aleksandra Grymuza RES-agent
aleksandra.grymuza@res.be
0472 62 17 27

Brussel - Wallonie

Gérard Nys RES-agent
gerard.nys@res.be
0475 41 19 82

Benoît Demars RES-agent
benoit.demars@res.be
0478 59 61 30

Serge Dotrimont RES adviseur
serge.dotrimont@res.be
0488 03 66 06

Oost- en West-Vlaanderen

Rik De Nijs RES-agent
rik.denijs@res.be
0475 44 76 76

Kristel De Coster RES-agent
kristel.decoster@res.be
0497 42 42 47

West-Vlaanderen

Yves De Neve RES-agent
yves.deneve@res.be
0485 00 85 85

RES gebruikt cookies om u online de beste ervaring aan te bieden. Door onze website te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Als u meer wilt weten over cookies en hoe ze te beheren kijk dan op onze Privacy- en Cookiebeleid of sluit en accepteer